Політика конфіденційності

Угода на обробку даних:
Це означає, що ФОП Овчаров Сергій Володимирович керується Законом України № 2297-VI від 1 червня 2010 р. «Про захист персональних даних». Цей Закон регулює відносини, пов'язані із захистом Ваших персональних даних під час їх обробки. Підтвердивши угоду, ФОП Овчаров С.В. має право на збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, використання, оновлення та зміну, а також передачу виключно з метою оформлення замовлення на Ваше ім'я (це описано в розділі «Як купити»). Персональні дані не передаються третім особам без Вашої згоди.

Угода поширюється на такі персональні дані: прізвище, ім'я та по батькові, адресу електронної пошти, адресу доставки замовлень, контактний номер телефону, платіжні реквізити. Обробка персональних даних необхідна для ефективного виконання замовлень, договорів та інших зобов'язань, прийнятих ФОП Овчаров С.В.

ФОП Овчаров С.В. гарантує конфіденційність отриманої інформації. Угода діє протягом усього періоду зберігання персональних даних, якщо інше не передбачено законодавством України.

Ви можете відкликати цю угоду будь-якої миті. Для цього необхідно надіслати письмове повідомлення на адресу: вулиця Сонячна, 55Б, с. Поляна, Закарпатська область, 89313, з позначкою «Відклик згоди на обробку персональних даних».

Звертаємо Вашу увагу, що відкликання угоди на обробку персональних даних спричиняє видалення записів, що містять Ваші персональні дані в системах обробки персональних даних ФОП Овчаров С.В.